Нові вікна та відновлені покрівлі: у Дніпрі відновлюють житловий фонд після атак рф

Відновлення після обстрілів: з початку 2026 року відремонтували покрівлі 111 будинків

У Дніпрі продовжують відновлювати житлові будинки, які постраждали через російські обстріли. У будинку на вулиці Будівельників, 24, пошкодженому під час атаки 2 червня, роботи вже добігають кінця. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на Дніпровську міську раду.

За словами мешканця будинку Юрія, після вибухової хвилі були пошкоджені всі квартири, а майже всі вікна вилетіли. Він зазначив, що комунальні служби швидко розпочали відновлення:

«Комунальники дуже швидко розпочали відновлення і якісно виконують роботи. Ми вдячні за таку допомогу». 

Відновлення після обстрілів: з початку 2026 року відремонтували покрівлі 111 будинків

Наразі у трьох під’їздах вже встановили нові металопластикові вікна. У четвертому під’їзді їх монтаж ще триває.

Відновлення після обстрілів: з початку 2026 року відремонтували покрівлі 111 будинків

Представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков повідомив, що через вибухову хвилю були пошкоджені вікна у місцях загального користування. Загалом у будинку планують замінити близько 12–15 вікон. Перший етап робіт виконали раніше, а цього тижня завершують встановлення вікон у четвертому під’їзді.

Відновлення після обстрілів: з початку 2026 року відремонтували покрівлі 111 будинків

Також у міськраді зазначили, що з початку 2026 року внаслідок російських атак у Дніпрі пошкоджень зазнали близько 650 житлових будинків. Йдеться про вибиті вікна, пошкоджені покрівлі та повністю зруйновані оселі. За цей час у місті вже встановили майже 22 тисячі квадратних метрів нових вікон і відновили дахи 111 будинків.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в АНД районі Дніпра триває модернізація каналізаційної мережі. Крім цього, повідомляли, що у Дніпрі на пів року планують перекрити проїзд на проспекті Науки.

Джерело

Новости Днепра