Нога бовталась на клапті шкіри: у лікарні у Дніпрі рятують життя добровольця

Нога бовталась на клапті шкіри: у лікарні у Дніпрі рятують життя добровольця У лікарні у Дніпрі рятують життя добровольця

Софія Скорик

До лікарні Дніпра доставили пораненого бійця з гарячої точки. 24 лютого Артур відстояв чергу в військкомат та пішов служити добровольцем. У цивільному житті він працював в академії наук України та був майстром спорту. 

В один день розрив снаряду забрав всі його мрії. Чоловік встиг накласти джгут та сказати: «Везіть до Мечникова, там моя мама». У пораненого нога бовталася на клапті власної шкіри. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію генерального директора ДОКЛ ім. Мечникова Сергія Риженка. 

Реаніматологи з перших секунд зуміли повернути Артура до життя. Після клінічної смерті у воїна з’явилося пристрасне бажання не померти молодим. А ще — побачити кохану, народити діточок та жити у вільній Україні. 

“Зараз матуся і медсестра, і психолог. Вони разом згадують його бойових друзів. В обох котяться сльози. Все тепер з початку, як в дитинстві – їсти, пити, ходити, мріяти”, — написав Риженко. 

Раніше ми писали, що у лікарні Дніпра врятували бійця, який отримав важке поранення на фронті. Писали ми й про те, що у Дніпрі врятували пораненого бійця

Джерело

Новости Днепра