
Пташка примерзла крилами до криги посеред річки
У Кам’янському рятувальники визволили лебедя, який потрапив у крижану пастку на водосховищі. Птаха помітили приблизно за 30 метрів від берега.
Як з’ясувалося, лебідь не міг злетіти, адже його крила примерзли до криги. Самостійно вибратися з пастки він не мав жодних шансів.
На допомогу вирушили надзвичайники. За допомогою гумового човна вони дісталися до птаха, обережно звільнили його з льоду та доправили на берег.

Після порятунку лебедя передали волонтерам, які займатимуться його подальшою реабілітацією. Фахівці перевірять стан птаха, зігріють його та забезпечать необхідний догляд.

Рятувальники вкотре нагадують: у період сильних морозів дикі тварини та птахи часто потрапляють у небезпечні ситуації. Якщо ви помітили поранену або знесилену тварину — не намагайтеся допомогти самостійно, а одразу телефонуйте до служб порятунку.
