Не для сміття. В парках Павлограда встановлені контейнери

Проте павлоградці нерідко використовують їх не за призначенням

У паркових зонах міста встановлені спеціальні контейнери для збору листя, призначені для подальшого компостування.

З метою інформування мешканців працівники КП «Затишне місто» встановили відповідні інформаційні таблички щодо призначення контейнерів.

Водночас зафіксовані випадки їх використання не за призначенням: спроби самовільного відчинення призвели до пошкодження конструкцій і кришок.

— Просимо мешканців відповідально ставитися до міського майна, не втручатися в роботу контейнерів та не намагатися їх відкривати чи пошкоджувати. Зібране листя перетворюється на природне добриво, яке навесні буде використано для догляду за трояндами та зеленими зонами міста, — йдеться у повідомленні на сторінці у Facebook КП «Затишне місто».

Новости Днепра