Назвав навідницею: у Дніпрі чоловік ударив дівчину із собакою

Напавший

У Дніпрі невідомий чоловік зупинив дівчину, коли вона гуляла із собакою, сказав, що здасть її, як навідницю, а потім ударив у груди. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на соціальні мережі постраждалої.

За її словами, вона гуляла з собакою у дворику, неподалік багатоповерхівки на вулиці Михайла Грушевського. Дівчина не побачила жодних знаків про те, що ділянка належить до приватної власності чи прогулянки там заборонені.

Несподівано до неї підійшов чоловік і заявив, що вона не має права гуляти територією із собакою, оскільки там «ходять діти». Після цього чоловік образив перехожу назвавши навідницею, яку він «здасть», якщо вона негайно не піде з двору.

Дівчина запропонувала зателефонувати до поліції. Після цього чоловік підійшов до неї впритул, затиснув за будинком, не дозволяючи втекти. Дівчина пообіцяла, що піде, якщо він відступить на безпечну відстань, бо вона його боїться.

За словами постраждалої, те, що відбувалося, бачили двоє людей, які знаходилися біля гаражів сусідніх будинків. Чоловік із криком «ти мене вивела» вдарив дівчину в груди. Постраждала спробувала викликати поліцію, але він кинувся до собаки і їй довелося боронити пса. Чоловіки, які перебували поруч, за постраждалу не заступилися, заявивши, що нападник прав, оскільки він тут живе.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі у туалеті біля вокзалу знайшли гранату

Джерело

Новости Днепра