Напередодні Великодня Рада оборони міста передала у лікарні Кривого Рогу освячені паски

Напередодні  Великодня заступниця голови  Ради оборони міста Вікторія Третяк від імені Олександра Вілкула передала найщиріші слова привітання й побажання швидкого одужання пораненим військовим. У лікарні для пацієнтів-захисників та інших поранених і хворих, а також для переселенців передали освячені паски.

 «Вітаємо зі світлим святом наших захисників, а також переселенців та наших містян, які лікуються медичних закладах Кривого Рогу. Сьогодні для них приготували пасочки з вітальними листівками. Паска є своєрідним оберегом для кожного українця, тому кожна з них освячена військовим капеланом Криворізької частини 3011 Нацгвардії України. Загалом великодні смаколики передадуть у 20 медзакладів. Їх отримають 3700 пацієнтів. Дякуємо нашим воїнам за захист. Бажаємо якнайшвидшого одужання. Всім бажаємо Перемоги, і щоб наші захисники якомога скоріше повернулися додому живими й здоровими», — сказала Вікторія Третяк.

 

Заступниця голови Ради оборони міста відвідала міську лікарню № 2 та Центр медичної реабілітації ветеранів війни.

 

В одному з медзакладів нині лікується військовий Андрій, який отримав поранення під час звільнення Херсонщини.

 

«На Херсонському напрямку звільняли Архангельське. Пам’ятаю, як люди там вітали нас, як плакали від щастя. Я отримав поранення.  Але зробили операцію. Зараз все добре, лікуюся. Треба жити далі, допомагати державі. Дуже вдячний медикам і всім, хто допомагає. Сьогодні дуже приємно, що місто нас привітало з Великоднем. Спасибі за увагу й підтримку», — сказав військовий.

 

У інших лікарнях міста особисто привітали пацієнтів з прийдешнім Великоднем голови районів та їхні заступники. 

 

Джерело

Новости Днепра