На війні загинув гітарист гурту SilverTown з Кам’янського Андрій Касенюк

На війні загинув гітарист гурту SilverTown з Кам'янського Андрій Касенюк Вічна слава Захиснику!

Олена Бурцева

Захищаючи Україну на передовій, загинув учасник гурту SilverTown Андрій Касенюк. Трагедія сталася 17 квітня. У Захисника залишилась дружина.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію у соцмережі гурту SilverTown «Band».

Андрій Касенюк з позивним “Монах” ще у 2015-2016 роках боронив країну в Пісках, Авдіївці, Невельському й Красногорівці. Служив у 93-їй бригаді ЗСУ. Потрапив до артилерії. У 2016 році звільнився. З початку повномасштабного вторгнення росії захищав Україну в лавах Нацгвардії. Воював у Донецькій та Харківській областях. У 2022 році отримав поранення, коли евакуював пораненого побратима, та проходив лікування у Дніпрі. Потім знову встав на захист рідної Батьківщини. 17 квітня не вийшов на звʼязок з рідними. 

Таким Андрій був на сцені Таким Андрій був на сцені

“Він отримав смертельне поранення. Подробиць і деталей поки ми не знаємо. Сказати, що це важка втрата для кожного з нас, — це не сказати нічого! Він був чи не єдиним у колективі, хто з 15 років, коли потрапив на репетицію свого першого гурту PitStop, крізь усе життя і до останнього тримав той юнацький максималізм і ентузіазм, той дитячий вогонь в очах і безумовну віру в музичне майбутнє своє і свого гурту”, — написали учасники SilverTown.

Після закінчення війни Андрій мріяв повернутись до дому та продовжувати музичну кар’єру. Великі плани мав і в особистому житті. 

“Буду пів року з дружиною. Мені її зараз не вистачає. Зроблю дітей, запишемо альбом. А потім — як Бог покаже”, — говорив Андрій в інтерв’ю Інформатору

 

У пам’ять про друга його колеги поділяться кліпом, який мав вийти на музичних каналах ще в лютому 2022 року, та випустять новий альбом. 6 із 10 треків вже готові і майже всі вони були написані та заранжеровані Андрієм.

Посилання на соціальні мережі гурту залишаємо нижче.

  • YouTube;
  • Facebook;
  • Instagram.

Нагадаємо, що на Луганському напрямку загинув Василь Колинідєля з Дніпропетровської області. Раніше Інформатор повідомляв, що захищаючи Україну, загинув стрілок-снайпер Костянтин Карвацький із Дніпропетровської області. Ще писали про те, що командир відділення 93-ї бригади поспілкувався із зіркою “Зоряних війн” Марком Геміллом.

Джерело

Новости Днепра