На міжнародному Конгресі мерів Філатов відзначив роль Дніпра у війні

филатов

Після повномасштабного вторгнення росії Дніпро залишається ключовим гуманітарним хабом країни, який прийняв найбільшу кількість переселенців. Про це мер Дніпра Борис Філатов нагадав на міжнародному Конгресі мерів, який проходить у Парижі, передає «Дніпро Оперативний».

Тут керівників українських міст зустріли оплесками стоячи. Зі свого боку, лідери українського місцевого самоврядування під час конгресу також розповіли про досвід своїх міст у протистоянні окупантам.

Говорячи про військові злочини росії в Україні, Філатов підкреслив, що розв’язаної війни ніколи не буде виправдання. За його словами, сучасна росія давно перетворилася на Рейх, який не визнає міжнародні норми: «І у його становленні є вина також і всього вільного світу».

Також, звертаючись до представників міжнародної спільноти, Філатов закликав їх «залишатися на боці добра» та продовжувати підтримку України:

«Ця війна екзистенційна та ірраціональна. Це війна свободи та тиранії. Війна добра і зла. Тому я закликаю всіх вас залишатися на боці добра. Нехай вам завжди нагадує третій куплет знаменитої «Марсельєзи»:

«De vils despotes deviendraient

Les maîtres de nos destinées».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі капітально ремонтують трамваї та тролейбуси.

Джерело

Новости Днепра