На Донбасі мобілізовані росіяни та чеченці влаштували збройну сутичку – Генштаб

оккупанты

Моральний дух окупантів на вкрай низькому рівні. Про це свідчать постійні конфлікти усередині їхніх підрозділів. Спільну мову ніяк не вдається знайти мобілізованим росіянам та кадировцям. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на ранкове зведення Генштабу.

У місті Макіївка Донецької області напружені стосунки між мобілізованими військовослужбовцями та кадировцями призвели до збройної сутички. В результаті було поранено 3 людей.

Раніше «24 канал» повідомляв, що «тік-ток війська» кадирова приїжджають до штабів підрозділів, в яких особовий склад відмовляється йти в атаку, виявляє боягузтво, і карають їх іншим способом. Вони відбирають 10-20 бійців і ґвалтують їх. Таке покарання, яке часто є превентивним, застосовують не лише щодо мобілізованих на Донбасі, а й до загонів кадрових військ із росії. Імунітет від зґвалтування мають лише офіцери.

Тим часом, українська армія продовжує знищувати ворога. У Запоріжжі 10 листопада наші воїни атакували район зосередження окупантів. У Генштабі підтвердили поранення понад 100 ворожих бійців.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що росіяни обстріляли з «Градів» та артилерії Нікопольський район.

Джерело

Новости Днепра