Можна зігрітися та зарядити телефон: у Дніпрі працюють Пункти Незламності

Пункт

У Дніпрі облаштували «Пункти Незламності» на базі шести районних адміністрацій. Люди можуть сюди прийти на випадок зникнення електроенергії, тепла, води. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на міськраду.

У районній адміністрації Амур-Нижньодніпровського району встановили генератор. Сьогодні туди вже прийшли люди, щоб зігрітися та попити чаю. У «Пункті Незламності» також можна підзарядити телефони, гаджети.

Пункт Незламності

«Генератор у нас працюватиме стільки, скільки це буде потрібно. Паливом на перший період часу забезпечені, будемо закуповувати ще. Місця тут вистачить усім. У будівлі ще є актова зала», — розповів голова адміністрації Амур-Нижньодніпровського району Руслан Вишневецький. 

Генератор

Кофе, чай

У Новокодацькому районі теж облаштували «Пункт Незламності» на базі районної адміністрації. Тут також за відсутності електропостачання завдяки генератору тут є світло, можна заряджати телефони, випити чаю, закип’ятити воду.

«Теж облаштували місце  у будівлі райадміністрації під «Пункт Незламності». Зробили зону й для дітей. У нас можна зігрітися, оскільки маємо опалення від індивідуальної котельні, яка теж може працювати від генератора. Також тепло буде тут і завдяки електрообігрівачам. У будівлі плануємо облаштувати ще одну кімнату під «Пункт Незламності», — сказав голова адміністрації Новокодацького району Олег Денисенко. 

Зарядка

Коли вимикається світло, підключають до генератора кабельне живлення, переключають автоматику і світло знов з’являється. Люди у переважній більшості бажають підзарядити телефони у «Пункті Незламності». Поки батьки це роблять, діти можуть погратися, помалювати. 

Для детей

Голова адміністрації Шевченківського району Олег Дюткін каже, що у їхній «Пункт Незламності» мешканці почали звертатися від учора. Він зазначив, що Пункт може прийняти одночасно ста осіб. 

Адреси «Пунктів Незламності» на базі районних адміністрацій: 

  • Лівобережна адміністрація (вул.20-річчя Перемоги, 51);
  • Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району (просп. Мануйлівський, 31);
  • Адміністрація Соборного району (площа Шевченка, 7);
  • Адміністрація Новокодацького району (просп. Сергія Нігояна, 77);
  • Центральна адміністрація (просп. Лесі Українки, 65);
  • Адміністрація Шевченківського району (вул. Михайла Грушевського, 70);

А ще міська влада доукомплектовує перші 40 «Пунктів Незламності» в школах Дніпра, а також в центрах соцзахисту.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у лікарні Дніпра померла постраждала від ракетного обстрілу.

Джерело

Новости Днепра