Модем 104.ua Smart – економія часу та комфорт споживачів

Клієнти Криворіжгазу можуть більше не витрачати час на передачу показань газового лічильника. Модем 104.ua Smart буде самостійно передавати дані про спожиті енергоресурси на сервер диспетчерської служби по каналу GPRS-зв’язку.

Своєчасна передача показань гарантує точний розрахунок спожитого газу. Зараз це особливо важливо, оскільки багато сімей були вимушені тимчасово покинути свої домівки через війну і відповідно, не користуються газом. 

 

Багато споживачів газу на Криворіжжі вже оцінили переваги 104.ua Smart. Тож пропонуємо зробити це і вам.

 

1. Розумна система автоматично зчитує та передає показання.

 

104.ua Smart отримує від лічильника імпульсні сигнали, що надходять від датчика імпульсів, накопичує та зберігає дані про об’єм спожитого газу. Щогодинні та цілодобові дані прилад зберігає впродовж 90 діб, щомісячні – впродовж 12 місяців.

 

2. Зберігається інформація про час та характер аварійних ситуацій, реєструє вплив магнітного поля.

Завдяки роботі цього розумного пристрою, дані передаються на сервер диспетчерської служби АТ «Криворіжгаз» по каналу GPRS-зв’язку. Режим роботи модему — безперервний. Його живлення здійснюється від вбудованої літієвої батареї, яка забезпечує безперервну роботу протягом не менше 10 років.

 

3. Легко контролювати обсяги спожитого газу навіть з мобільного телефону.

 

За допомогою модему кожен має можливість оперативно контролювати споживання блакитного палива онлайн. Адже вся інформація зберігається в Особистому кабінеті споживача на сайті 104.ua.⠀

Придбати смарт-модем 104.ua Smart та отримати фахову консультацію можна у найближчому до вас 104.ua клієнтському просторі Кривого Рогу та за номерами телефонів: 067 62 92 104, 056 46 26 104.

Джерело

Новости Днепра