У Кам’янському рятують чоловіка, який міг заразитися сказом від свого кота. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”.
Кам’янське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області повідомило про реєстрацію 8 березня «можливого випадку сказу гідрофобної форми» у чоловіка. За попередніми даними, зараження відбулося через контакт з котом, який мав симптоми сказу і незабаром помер. Наразі містянин перебуває на лікуванні в медичному закладі міста Кам’янське.
Власники домашніх тварин повинні бути особливо обережними, адже заразні хвороби можуть передаватися навіть через незначні травми, які тварина може завдати під час контакту. У такому випадку важливо негайно звертатися до медичних установ для профілактики та лікування.
Сказ — це надзвичайно небезпечне вірусне захворювання, яке може призвести до смерті, якщо не отримати своєчасну медичну допомогу. Зокрема, у разі проявів хвороби у тварин важливо вчасно звернути увагу на симптоми, такі як агресивна поведінка, порушення координації рухів або часті судоми.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, де в Дніпрі зробити щеплення від грипу та скільки це коштує. А ще ми писали, як містянам зробити ветпаспорт для кота чи собаки.