Мешканець Дніпра продав гуманітарну допомогу для ЗСУ на суму майже 2 млн грн

У Дніпрі правоохоронці виявили чоловіка, який продавав вантаж із гуманітарною допомогою — продуктами харчування та засобами особистої гігієни.

2ozaschvyop

Ця допомога поступила з країни Європейського Союзу для бійців Збройних Сил України від керівника благодійного фонду для зберігання. Проте обвинувачений вирішив реалізовувати гумдопомогу за грошові кошти.

Під час розслідування злочину правоохоронцями задокументовано продаж гуманітарної допомоги на суму майже 2 млн грн.
Крім того, чоловік отримав печатку благодійної організації, за допомогою якої виготовив підроблені документи для виїзду двох водіїв через державний кордон України з метою отримання та перевезення гуманітарних вантажів для потреб ЗСУ.

sovsozos254687_(1)

За процесуального керівництва Лівобережної окружної прокуратури м. Дніпра до суду скеровано обвинувальний акт стосовно мешканця м. Дніпро за фактом продажу товарів гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку, вчиненого у значному розмірі під час воєнного стану, незаконного переправлення осіб через державний кордон України, підроблення та використання завідомо підроблених офіційних документів (ч. 3 ст. 201-2, ч. 2 ст. 332, ч. ч. 1, 3, 4 ст. 358 КК України).

lszshhs767867_(1)

 

Джерело

Новости Днепра