Мер Дніпра Борис Філатов запропонував городянам вирішити спільно питання новорічних ялинок

Борис Филатов

Мер Дніпра Борис Філатов запропонував вирішити питання встановлення новорічної ялинки разом із жителями. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на соціальні мережі Філатова.

Хочу порадитися з вами щодо новорічних святкувань у нашому Місті. Рік тому в цей час ми вже потроху починали б різні підготовки. Але близько дев’яти місяців наша країна живе у страшній реальності російського терору, — написав Філатов.

Він визнав, що цьогорічні зимові свята пройдуть скромніше за минулі. Проте мер додав, що всі випробування війни мають переносити дорослі, а для дітей необхідно створити атмосферу свята та новорічний настрій.

Міський голова нагадав, що вирішення цього питання ускладнюється через перебої з електрикою. За його словами, суперечки про рівень допустимого під час воєнного стану продовжуються досі.

Філатов запропонував компромісний план: міську ялинку встановлять, але ілюмінацію на ній запропонував включати лише у святкові дні. Як місце для розміщення ялинки мер назвав привокзальну площу, що дозволить людям швидко перейти в укриття при виникненні небезпеки.

Взяти участь в опитуванні можна або на фб мера, або в нашому телеграм-каналі https://t.me/dneproperatyv/47037

Раніше ми повідомляли, що проект бюджету Дніпра на 2023 рік обговорили на відео-конференції

Джерело

Новости Днепра