Розбито два легковики та дві вантажівки
На трасі поблизу Павлограда сталася велика дорожньо-транспортна пригода за участю чотирьох транспортних засобів, пише polonews.in.ua.
За попередньою інформацією, дорожня пригода сталась на трасі в напрямку Покровська. У зіткненні брали участь дві легкові машини та два вантажні автомобілі. Одна з вантажівок виявилася затиснутою між двома легковими автомобілями. Це значно ускладнило роботу рятувальників із вилучення можливих постраждалих та розчищення проїжджої частини.
Повідомляється також, що одна з фур перекинулась на бік.
Подробиці аварії уточнюються, проте очевидці описують картину значних механічних пошкоджень усіх чотирьох автомобілів. Іномарка зазнала сильних пошкоджень передньої частини, вказуючи на можливе лобове зіткнення. «Жигулі» постраждали не менше – сильні деформації кузова свідчать про потужний удар.
Подробиці згодом.