Сьогодні вночі у Дніпрі та багатьох населених пунктах області було дуже гучно – атакували ударні БпЛА росіян.
Нашій ППО вдалося збити 33 безпілотники.
Найбільше дісталося обласному центру. У Дніпрі внаслідок ворожої атаки постраждали четверо людей. 43-річний чоловік та 69-річна жінка госпіталізовані у стані середньої тяжкості.
Виникло декілька пожеж. Зокрема, горіли адмінбудівля, авто. Знищені 12 машин, ще 17 – пошкоджені. Понівечені також 8 житлових будинків, одна приватна оселя – знищена. Є руйнування на території транспортного підприємства.
Про це повідомили у ДніпрОВА.
У Павлограді зайнялися дачний будинок та авто.
У Криворізькому районі – будівля, що не експлуатується, у самому Кривому Розі – модульний будинок.
У Синельниківському районі загорілися дах ліцею і суха трава. Побиті приватна оселя та легковик.
По Нікопольщині ворог гатив артилерією та БпЛА. Гучно було у райцентрі, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
До пошкодженого в районі загалом додалися 8 приватних будинків і п’ятиповерхівка, авто. Понівечені інфраструктура, адмінбудівля, підприємство. Горіла бібліотека.