Марка з власним дизайном та «Пункти незламності»: топ гарних новин тижня

Марка з власним дизайном та "Пункти незламності": топ гарних новин тижня За минулий тиждень у Дніпрі та області трапилось багато хорошого

Олег Більдін

У цей непростий для України час приводи для радості та гордості всім нам дарують українські військові. Вони успішно стримують настання окупантів і відкидають їх на деяких напрямках.

Інформатор вирішив вкотре спростувати міф про те, що він публікує лише «трешові» новини. Минулого тижня було чимало добрих публікацій. Ми зібрали підбірку позитиву, який ви могли пропустити.

Наші лікарі кожного дня кожного дня рятують Захисників. Вони допомогли 28-річному бійцю, якому перебило ноги. А у лікарні Мечникова допомогли бійцю, якому уламок пошкодив сонну артерію.

Окупанти обстріляють енергетичну інфраструктуру України. Влада готується до усіх можливих сценаріїв. Наприклад, у Дніпрі для будинків ОСББ та ЖБК закуплять генератори. Ідеться про дахові, підвальні чи насосні підстанції. Вони забезпечать автономну подачу тепла або води. На правому березі встановили бочки з водою, а на лівому — почали бурити свердловини.

Розгортають у нашому регіоні і “Пункти незламності”. Їх адреси шукайте тут і тут. А наші фото одного з них є у цій статті. Мапа пунктів, яка постійно оновлюється, доступна за посиланням. Зловити зв’язок, зарядити пристрій і зігрітися можна й у відділеннях поліції

Мешканцям прифронтових територій Дніпропетровської області роздають безкоштовні дрова. До кінця року ці дрова отримають всі 10 громад області, що визнані територіями активних бойових дій. 

Нацбанк впроваджує план заходів для того, щоб банківська система могла безперервно працювати у випадку тривалої відсутності електропостачання. Так, визначені чергові відділення, які надаватимуть послуги, якщо світла не буде. А Ощадбанк скасував комісію на зняття готівки для карток інших банків. “ПриватБанк” збільшив ліміт на зняття готівки у банкоматах.

Вже стало відомо, де у Дніпрі будуть продавати ялинки перед Новим роком. Адреси ми розміщували у даному матеріалі.

Компанія “Укрпошта” запустила унікальну пропозицію для українців. Тепер кожен може замовити поштову марку, конверт або листівку з власним дизайном.

Співробітники ДСНС врятували 77-річну жінку. Вона впала у покинутий каналізаційний колодязь на вулиці Данила Галицького.

Джерело

Новости Днепра