Майже 900 об’єктів спадщини. В області презентували збірки пам’яток історії та культури Кривого Рогу і Кам’янського району — ОВА

На Дніпропетровщині презентували дві збірки, присвячені пам’яткам історії та культури Кривого Рогу і Кам’янського району. Це археологічна, історична, містобудівна та архітектурна спадщина.

 

 

«Презентували два випуски. Один присвячений пам’яткам Кривого Рогу. Інший – трьом громадам Кам’янського району – Божедарівській, Криничанській та Затишнянській. У збірках, їхня історія та опис», – розповіла начальниця управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина.

 

Видання не перші. Тепер їх десять. Кожне присвячене пам’яткам історії та культури різних районів області. Готували їх науковці і викладачі вишів Дніпропетровщини. Виїжджали на місце, працювали з документами та звітами археологічних експедицій.

 

Матеріали з цих збірок згодом увійдуть до «Зводу пам’яток історії та культури України». Це енциклопедичне видання. Планується, що воно вийде у 28 томах.

 

Загалом тільки в нашому регіоні майже 13 тис об’єктів культурної спадщини, — повідомили в ДніпроОВА.

 

Джерело

Новости Днепра