Листя — над, трава — під: як виглядає Дніпро під килимом першого снігу

Листя - над, трава - під: як виглядає Дніпро під килимом першого снігу Насолоджуйтеся снігом

Ярослав Жахалов

До зими трохи менше двох тижнів. Проте, сама зима так не вважає, а тому вирішила настати трохи раніше. Так, увечорі, 17 листопада, у Дніпрі пішов сніг.

Ранком наступного дня кожен міг побачити, автівки вкриті білою пудрою. Однак снігові килими утворилися не всюди. Саме для тих, хто не встиг побачити у себе сніг біля будинку, Інформатор нафоткав його там, де людям пощастило більше.

А більш за все пощастило тим, хто мешкає в районі проспекта Поля і вулиці Грушевського, особливо — у верхній частині. Там так біло, що аж ріже очі. Радісні ворони крокують по снігу і залишають дивакуваті сліди, а на деревах досі тримається листя. Що довго розповідати, краще самі подивіться.

В Дніпрі випав перший сніг В Дніпрі випав перший сніг Ріже око Ріже око Білі килими Білі килими Шурує Шурує Готові до Нового Року? Готові до Нового Року? А там тепло А там тепло Гарно так Гарно так Замерз Замерз Колеться Колеться Осінь ще б'ється Осінь ще б’ється Атмосферно Атмосферно Краще ніж на вулиці Краще ніж на вулиці Вперед Вперед У шапці У шапці Цікаве поєднання Цікаве поєднання Гордий Гордий Малюночки Малюночки Ще висить Ще висить Час роздягатися Час роздягатися Самотньо якось Самотньо якось Рідкість у наш час Рідкість у наш час Засумувала машинка Засумувала машинка Апетитно? Апетитно? Ще дощ був Ще дощ був Демоверсія зими? Демоверсія зими? Чи вже реліз? Чи вже реліз? Життя продовжується Життя продовжується Все біле Все біле Тримайте в курсі Тримайте в курсі

Раніше ми показували, як виглядає парк Зелений Гай у Дніпрі осіннім днем. Також ділилися фото Дніпра під зоряним небосхилом.

Фото: Руслана Левченко

Джерело

Новости Днепра