Легкоатлети з Дніпра стали переможцями та призерами Чемпіонату України

Легкоатлети з Дніпра стали переможцями та призерами Чемпіонату України Дніпровські легкоатлети гідно виступили на Чемпіонаті України

Олег Більдін

Дніпровські спортсмени знову на висоті. Так, у Києві скінчився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження. Дніпровські легкоатлети чудово представили наше місто.

Так, золото отримав Олександр Комісаренко (біг 60 м). Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Богдан Головко завоював срібло (стрибки з жердиною), а Марія Пономаренко — бронзу (штовхання ядра).

Збірна команда Дніпропетровської області виборола бронзу у командному заліку. Вітаємо з високими результатами!

Нагадаємо, раніше ми писали, що спортсменка з Дніпра Ярослава Магучіх перемогла на турнірі з легкої атлетики. Також читайте, що спортсмен із Дніпра Дамір Філаретов став призером Чемпіонату світу з водних лиж. Крім цього, Інформатор повідомляв, що СК «Дніпро-1» поповнив новий гравець.