Криворізький боксер Ігор «Халк» Шевадзуцький уперше в професійній кар’єрі зазнав поразки

Учора 33-річний криворізький боксер Ігор «Халк» Шевадзуцький уперше в кар’єрі зазнав поразки на професійному ринзі у суперважкій вазі. Сталося це у бою проти Мартіна Баколе, колишнього континентального чемпіона за версією IBO. Рефері достроково зупинив бій.

Бій Баколе проти Шевадзуцького пройшов у межах вечора боксу в Польщі. Поєдинок був запланований на 10 раундів: для українця це був перший такий бій у кар’єрі, тоді як Баколе вдев’яте боксував саме в рамках 10-раундового бою.

 

Баколе вважали фаворитом поєдинку і одразу з першого раунду він перейшов в атаку. У другому раунді Мартін лівим боковим відправити Шевадзуцького в нокдаун, після чого методично атакував по українцеві – Ігор встояв до кінця раунду.

 

У третьому раунді продовжилася суцільна перевага Баколе. Зрештою, у середині раунду рефері вирішив зупинити бій після чергової довгої комбінаційної атаки Мартіна Баколе. 

 

Це перший програш нашого земляка. До того він виграв 10 боїв на професійному ринзі. Для Мартіна Баколе – це 19 перемога в 20 боях, він програв лише одного разу, Майклу Хантеру.

 

Ігор Шевадзуцький — 33-річний боксер із Кривого Рогу. Дебютував у професійному боксі в 2019 році. У професійному ринзі провів 11 боїв – 10 перемог і 1 поразка. 8 перемог здобув нокаутом.

Джерело

Новости Днепра