Криворіжців запрошують на краєзнавчі лекції з плетінням маскувальних сіток

У Кривому Розі багато запитів на маскувальні сітки для бійців, але робочих рук на їх плетіння не вистачає. В Інституті розвитку міста вирішили поєднати приємне з корисним, пізнавальне та арттерапійне, і організували «Краєзнавчі лекції з плетінням маскувальних сіток».

У суботу, 10 грудня, з 9:00 до 14:00 (5 годин) криворіжців запрошують на лекцію «Традиції святкування зимових свят в Україні та на Криворіжжі».

«У сьогоденних реаліях нам не вистачає зимового дива та новорічної казки, а тема української культури та традицій актуальна, як ніколи. Чи знали ви, коли і де була встановлена перша міська ялинка у Кривому Розі та як святкували Новий рік мешканці нашого міста у минулому столітті? Все це і ще багато чого цікавого ви почуєте вперше саме на нашій лекції. Будемо плести маскувальні сітки, слухати цікаву краєзнавчу лекцію та приємно проводити дозвілля за корисною справою», — запрошують в ІРМ.

 

Адресу проведення повідомлять у телефонному режимі після реєстрації перед заходом. Учасникам із собою краще взяти ножиці для різання тканини, тканини для плетіння сіток (захисних кольорів), мішковина (за бажанням).

 

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.
 

Джерело

Новости Днепра