Кривий Ріг зі світлом, але відключення ще будуть, — енергетики про ситуацію з елекропостачанням 

Наразі енергетики ДТЕК разом із усіма рятувальними службами продовжують ліквідувати наслідки ударів по енергооб’єктах, що нанесла росія 23 листопада. У Кривому Розі відновлення електропостачання відбувалося поступово. Станом на ранок 25 листопада 95% населення міста було зі світлом, — розповів представник Криворізького регіону електричних мереж ДТЕК «Дніпровські електромережі» Геннадій Вередін.

«Електропостачання відновлювалося в міру нарощування потужності генерації та відновлення можливості її передачі високовольтним мережам. В пріоритеті було заживлення об’єктів критичної інфраструктури. Це насосні станції, лікарні та теплові мережі. Станом на ранок 25 листопада 95% Кривого Рогу було зі світлом. Вся критична інфраструктура вже була підключена. Графіки погодинних стабілізаційних відключень будуть застосовувати й надалі. Але, якщо виникне дефіцит потужності, «Укренерго» знову може вводити й екстрені відключення. Тоді графіки будуть недійсні», — зазначив Геннадій Вередін. 

 

У місті провели велику роботу щодо зменшення обсягів споживання електроенергії. Але мешканців досі закликають до економії, особливо — в пікові години навантаження — з 07.00 до 11.00 та з 17.00 до 23.00.

Джерело

Новости Днепра