Комунальники Дніпра повертають воду та тепло до будинків: ситуація на вечір 6 лютого

Вода

У Дніпрі комунальники весь день усували аварії, щоб повернути до будинків городян тепло та воду. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на міськраду Дніпра.

Станом на 18:00 працюють всі об’єкти  КП «Теплоенерго», КП «Коменергосервіс»  та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують  ці теплопостачальні підприємства.

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста.

Бригада КП «Теплоенерго» завершила заміну запірної арматури у будинковій котельні по вул. Новоорловська.  Будинки по вул. Авіаційна, 16,18, Новоорловська, 3,5,7, Талаліхіна, 2,4,8, Морської Піхоти 13,15 уже з опаленням.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал»  за заявками містян сьогодні  працювали над очищенням 20 засмічень на мережах водовідведення, а також відпрацювали  7 звернень про пошкодження мереж водопостачання.

Зокрема, завершено аварійно — відновлювальні роботи по вул. Паркова, буд. 35 і відновлено водопостачання вулиць: 

— Паркова,
— Березова. 

Також  завершені аварійні роботи по вул. Козака Мамая, 33б і відновлено подачу води за наступними адресами:

— вул. Гладкова, 16, 20, 22 24,26;
— вул. Казакевича, 5, 6,9;
— Козака Мамая, 4 — 26.

Сьогодні комунальники продовжували  роботи з ліквідації однієї з наймасштабніших у ці дні аварій, яка сталася на водоводі по вул. Яна Гуса, 36, сьогодні знову було перекрито водопостачання  будинкам № 1 – 50. 

Йде заміна понад 150 метрів труби на ділянці зі складними ґрунтами. Задіяні 4 одиниці спецтехніки.

Старі поржавілі металеві труби уже демонтовані. Комунальники приступили до прокладання сучасних поліетиленових, діаметром 75 мм, які більш стійкі до корозії.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб .

Аварійні бригади  роблять усе можливе, аби якнайшвидше завершити  роботи  і відновити подачу води.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Джерело

Новости Днепра