Коли звільнять Крим та закінчиться війна – прогноз Міноборони

Танк

Заступник міністра оборони, генерал-майор у відставці Володимир Гаврилов заявив, що війна Росії проти України може закінчитися навесні 2023 року. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на Sky News.

Гаврилов наголосив, що переговори з росією можливі тоді, коли вона виведе війська з української території. Згідно з його прогнозом, ЗСУ має можливість зайти до Криму в грудні поточного року.

Усередині українського суспільства є рішення, що ми йдемо до кінця, – наголосив заступник міністра оборони.

За словами генерала, незважаючи на загрозу російського ядерного удару, Україна не перестане битися, доки не переможе у війні. Нинішню загрозу ядерного удару військовий назвав «низькою».

Гаврилов припустив, що успіху ЗСУ у Криму можуть сприяти несподівані події всередині російського суспільства, які в кремлі не зможуть передбачити – «чорний лебідь». За його словами, військовий варіант звільнення півострова також розглядається, але для його втілення буде потрібно певне поєднання сил та ресурсів.

Як приклад «чорних лебедів» для росії, Гаврилов назвав несподіване «фізичне чи політичне» зникнення путіна чи непередбачувані події з кимось із його оточення.

Раніше ми повідомляли, що українські захисники розбили пункт управління окупантів

Джерело

Новости Днепра