Українцям варто готуватися до того, що екстрені відключення електроенергії, які щодня запроваджуються у регіонах, можуть тривати ще певний час. Керівництво НЕК «Укренерго» озвучило прогноз щодо термінів стабілізації складної ситуації зі світлом, що склалася в Україні, включаючи Дніпропетровську область, повідомляє “Дніпро Оперативний”.
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко повідомив, що, за оцінками компанії, для відновлення стабільності в енергосистемі знадобиться близько тижня. При цьому він підкреслив, що в окремих регіонах цей період може затягнутися довше.
Зайченко також попередив, що навіть після того, як ситуація стабілізується, аварійні відключення світла можуть час від часу виникати у пікові години споживання в окремих областях.
Нагадаємо, сьогодні, 16 жовтня, в Україні виникли серйозні проблеми в роботі енергосистеми, що призвело до позапланових відключень. Планові графіки подачі електроенергії тимчасово не застосовуються.
Причиною введення жорстких обмежень є наслідки попередніх масованих російських атак на об’єкти критичної енергетичної інфраструктури. Енергетики працюють над усуненням пошкоджень та відновленням нормальної роботи мереж.
Нагадаємо, раніше ми попереджали, що в Дніпрі планують тимчасово звузити проїзну частину та тротуар на Набережній Перемоги.