В хабі поглиблено розповідають про профілі ліцею. Для відвідувачів — лекції та експерименти. Показати і розказати про фізику готові, як вчителі, так і учні ліцею.
Зустрічі в хабі проходять щотижня. Їх відвідує близько сорока учнів. Серед них і Кіра, дівчина приходить на заняття вже вдруге.
«Мені дуже сподобалось вперше як зробили мовний хаб, тому я вирішила прийти вдруге і спробувати себе у фізичному та інформатичному. Дізнатись щось нове. Було дуже цікаво ставити фізичні експерименти», — розповіла школярка.
Григорій вчиться у десятому класі ліцею, показує школярам віртуальну лабораторію. Каже: коли ділиться своїми знаннями, відчуває себе в певній мірі вчителем.
«Школярі дійсно проявляють якусь цікавість, з ними приємно працювати. Вони весь час щось питають, весь час чимось цікавляться. І мені подобається відповідати. Мабуть, я в якійсь мірі як вчитель», — говорить він.
Діти кажуть: набридло сидіти вдома. А тут в класі цікаво контактувати з людьми, дивитись нові експерименти.
За словами освітян, такі освітні хаби працюють в кожному ліцеї Саксаганського району.
«Мета всіх хабів, які проходять на базі ліцеїв, дати змогу учням 9-их класів визначитись зі своїм майбутнім навчальним профілем. Усі хаби проходять в очному форматі. Понад три роки наші діти навчаються дистанційно. А ось такі зустрічі офлайн, вони дають змогу знову відчути ту ситуацію, коли було живе спілкування», — розповіла заступниця директора ліцею Ольга Ольховська.
На випадок повітряної тривоги в закладі є тимчасове укриття, яке вміщує понад сотню людей.
Джерело — Суспільне