Кого в Павлограді призначать на посаду засновника міста?

Місце вакантне

У Павлограді у терміновому порядку демонтували пам’ятник засновнику міста Матвію Хижняку.

Роботи по демонтажу виконали комунальники за розпорядженням міського голови Анатолія Вершини.

Напередодні рішення про демонтаж поспішно було прийнято під час засідання міськвиконкому начебто на підставі раптово звідкись виниклих нових документів, знайдених павлоградськими музейниками.

Директорка історико-краєзнавчого музею Анастосія Шаня заявила, що Матвій Хижняк ніколи не був засновником нашого краю. Виявляється слободу Матвіївка заснував його син Петро Хижняківський і назвав на честь свого батька Матвія. Але був цей Петро поганим чоловіком — пішов на службу до імператора.

Намагання  деколонізувати топоніми  директорка музею назвала «псевдопатріотичним запалом».

— Населеним пунктам не присвоювали назви на честь живих людей — говорить Анастасія Шаня.

Про Катеринослав їй, напевно, нічого не відомо.

Видання, де, опираючись на дослідження краєзнавців, Павлоград пов’язують зі спадкоємцем імператриці названо такими, що «зазнали критики з боку науковців». Яких саме науковців, не уточнювалось.

Так твориться, а чи спотворюється історія міста…. при мовчазній згоді депутатів міської ради.

Кого призначать на вільну посаду засновника міста,  поки що, невідомо. А достовірні докази, безумовно, знайдуться.

На подію відреагував колишній депутат міської ради Ігор Зінько.

 

— Павлоград чи Матвіїв ?

Місто Павлоград повністю готово до боротьби з окупантами –
вивіски при в»їзді в місто з синьою- жовтого кольору дивним чином стали зелені , святий Павло два роки тому завітав до міста і доніс інформацію до міського голови, міської ради і краєзнавчого музею, що це він в 1874 році повпливав на катерину другу, щоб назвати місто на честь його і не пройшло 240 років , як накінець, це побачили історики і краєзнавці Павлоградського краєзнавчого музею і вирішили виправити кричущу несправедливість — зняти всі згадки про козака Матвія , який чуть не сам напросився на роль засновника міста , підло обдурив міську владу, депутатів всіх груп і фракцій Павлоградської міської ради і заставляв їх цілих двадцять років приносити йому квіти, розказувати як він захищав наше поселення. Мало того, додумався збрехати про свій день народження.

Заглянути в реєстр Запорожського Коша за 1660 рік, де вже тоді був у нас козацький зимівник Матвіївка святий Павло керівнику Павлоградського музею не порадив , а самій заглянути в історію нашого поселення мабуть було не на часі.

Павлоградський міськвиконком , тільки взнавши про такий обман, зразу прийняв рішення підлого обманщика вигнати з місця де він спостерігав 20 років за своїми земляками і демонтувати.

На щастя,  в сьогоднішній час не потрібно ні рішення Павлоградської міської ради ні розгляду депутатських груп і комісій, ні зміни паспорту міста.  Тим більше, депутатському корпусу «какая разнца» Був пам’ятник і не стало .
Були синьо жовті стели при в’їзді в місто і не стало .

Набагато красивіше і історичніше пам’ятник поручику Ржевському , кокошник при вході в алею Козацької слави, замість тачанки батька Махно , велика пам’ятіь про дворян при царській Росії дворянська бричка , танк радянський .
Знесенням пам’ятника козаку Матвію влада точно підготовилася до боротьби з окупантами .
З засновників в нас залишається документально підтверджена маніфестом катерина друга .

Хтозна , в Одесі пам’ятник їй демонтували — може місце для нього підготовили у нас ?

Глибину поглядів міського голови і його оточення зрозуміти колишньому депутату міськради фантазії не вистачає і спрогнозувати який проукраїнський символ їм ще муляє у місті і піде шляхом пам’ятника козака Матвія мабуть не вгадаю.

 

Новости Днепра