Кидався на перехожих: у Дніпрі майбутня поліцейська затримала агресивного хулігана

Курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Анастасія Глушко стала свідком того, що агресивний молодий чоловік кидався з палицею на перехожих та погрожував фізичної розправою.

dx1lSEnofedh1kblYgmcFxNEJ6Xe1uiWADnyymSn

Як повідомляє портал МВС, інцидент трапився у Дніпрі біля супермаркету на проспекті Гагарина. Дівчина поверталась додому і побачила компанію що гучно сварилась, а чоловік на підпитку намагався відібрати у військовослужбовця пакет з харчами.

Курсантка викликала патрульних і намагалась заспокоїти хулігана, повідомивши, що вона з поліції. Проте чоловік, який вочевидь перебував у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, ще більше розлютився. Він вихопив палицю і почав нападати на перехожих, жінок та дітей.

Анастасія не розгубилася, застосувала прийоми, яким її навчали у вузі, вибила палицю та скрутила хулігана. А потім утримувала його до приїзду патрульних. У неї був з собою газовий балончик, але дівчина вирішила не наражати на небезпеку оточуючих.

iFO6R49mNInNJsA2K9SJ6v9YCd9S7HBLsUG0vknZ

Нещодавно ми писали про те, що курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Євген Кафаров урятував молодика від самогубства.

 

Джерело

Новости Днепра