Каратисти Кам’янського повернулися додому з перемогою

Чемпіонат Європи з кіокушин карате за версією WKB, який проходив 12-13 листопада 2022 року в Дембіку (Польща), добіг кінця, команда Кам’янської федерації кіокушин-кан карате повертається додому.

Чемпіонат Європи, що пройшов, зібрав велику кількість учасників з 17 країн, загальна кількість виступаючих склала — 675 бійців, з яких 375 — учасники з Польщі, 145 — з України. Для організаторів масовий «наплив спортсменів» був несподіванкою, проте це не завадило провести змагання на найвищому організаційному рівні.

Команда Кам’янської федерації кіокушин-кан карате складалася із 5 осіб: Неклеса Катерина, Бреславець Єва, Бреславець Яся, Бердник Андрій, Зайченко Артем. Усі спортсмени виступали на чемпіонаті Європи вперше. Незважаючи на відсутність досвіду та високий рівень конкуренції, кожен учасник гідно виявив себе під час своїх поєдинків.

Зайченко Артем, який виграв два відбіркові поєдинки, вийшов у фінал, виграв і став чемпіоном Європи. Єві Бреславець, щоб дійти до фіналу, потрібно було виграти чотири відбіркові бої. Єва виграла два, достроково нокаутувавши своїх суперників, проте програла третю битву за рішенням суддів і тому випала з турнірної таблиці, не посівши жодного місця.

Яся Бреславець, яка виграла нокаутом відбірну битву, пройшла до півфіналу та посіла третє місце. Неклеса Катерина виступала в абсолютній категорії, виступала впевнено та мала шанс виграти, але не розрахувала сили та витривалість, у результаті програла відбірковий поєдинок. Андрій Бердник, спортсмен-початківець, виступав на міжнародних змаганнях вперше, програв відбірковий бій через брак бойового досвіду.

«Підготовка спортсменів до Чемпіонату Європи проходила в непростих умовах, через повітряні тривоги та відключення світла часто зривався тренувальний процес. З урахуванням всіх несприятливих факторів, а також наявності в команді дебютантів, результат виступу можна вважати задовільним, – сказав Євген Колишевський, президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, – наші діти отримали цінний досвід і побачили рівень якого потрібно прагнути, ми впевнені, що у наступного разу переможців та призерів буде більше».

Новости Днепра