Каратисти Кам’янського посіли третє командне місце на Всеукраїнському турнірі

Кам’янський спортивний клуб “Бусін-кан” посів третє командне місце на Всеукраїнському турнірі, повідомляє kamyanske.com.ua

16 грудня у Тернополі пройшов 14-й Всеукраїнський турнір пам’яті Віталія Кушнірика з Кіокушин-кан карате-до.

Віталій Кушнірик (1968- 2008) – майстер карате, тренер збірної України з карате, засновник тернопільської школи карате. Віталій Кушнірик виховав багато призерів Європи, чемпіонів України. Це традиційні змагання, які відбуваються в пам’ять видатного тренера.

Змагання зібрали 20 команд, це 240 учасників з 10 областей України. Турнір проходив у двох розділах “куміте” і “ката”.

Серед учасників була команда Кам’янського спортивного клубу Кіокушин-кан карате-до “БУСІН-КАН”. Спортсмени гідно виступили та посіли третє командне місце. Загалом зайняли: 6 – перших, 3 – других та 1 – третє місце.

В розділі “ката” серед чоловіків та жінок виступали два тренера клубу Роман Кашира і Влада Демянук, які продемонстрували якісні виступи та посіли два перших місця.

9-10. СК “ВОЛОТ”;

Цьогоріч на змаганнях ввели нову номінацію “Тренер чемпіонів”. Перемогу здобув Михайло Чернов з Одеси, його вихованці отримали найбільше перших місць.