Кам’янські тхеквондисти стали призерами чемпіонату України

З 8 по 10 березня у місті Луцьк, на базі спорткомплексу Волинського національного університету, відбувся чемпіонат України з тхеквондо.

За звання кращого змагалися юнаки, молодші юнаки та кадети. Загалом чемпіонат зібрав 650 учасників із 17 областей. Для кадетів, спортсменів від 2012 року народження, змагання мали підвищену відповідальність – за результатами поєдинків кращих відбирали у збірну України.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ№3, які вибороли дві нагороди. Так, серед молодших юнаків срібну медаль здобув Матвієнко Іван, вихованець тренера Марченко Дениса. Серед юнаків бронзову медаль завоювала Трошина Єва, вихованка тренера Палька Юрія.

Переможці змагань отримали пам’ятні нагороди, а кращі спортсмени-кадети – можливість представляти Україну на міжнародній першості.