Кам’янські бійці стали призерами всеукраїнського турніру з фрі-файту

1 та 2 березня у Дніпрі пройшли Кубок України з фрі-файту 2024 та традиційний Всеукраїнський меморіальний турнір “Захисник Вітчизни”, присвячений памʼяті спортсменів Федерації, які загинули захищаючи Україну.

Змагання зібрали 240 учасників з усіх куточків України. Серед спортсменів також були представники Федерація ММА Дніпропетровської області із Кам‘янського, бійці спортивного клубу “Герць-ММА”.

Вони добре виступили та вибороли три призових місця. Богдан Богодюк посів 1 місце, Денис Рибальченко – 2 місце, а Кирило Литовченко – 3 місце.

Керівник Кам‘янськоі федераціі змішаних єдиноборств ММА, тренер Антон Єрмашкевич, зазначив, що цей турнір став гарною підготовкою до чемпіонату України з козацього двобою, який відбудеться в Луцьку.