Кам’янська боксерка виборола бронзу в угорському турнірі

Перший для української команди турнір у 2024 році проходив у  Дебрецені, Угорщина. У складі жіночої команди змагалась кам’янчанка Анастасія Черноколенко. Про це повідомив офіційний веб–портал «Спорт. Кам’янське».

З 15 по 21 січня проходив 68-й Меморіал Іштвана Бочкаї, в якому брали участь елітні боксери серед чоловіків та жінок.

Меморіал Іштвана Бочкаї – один з найстаріших боксерських турнірів Європи, який проводиться в Угорщині з 1956 року. На цих змаганнях свої сили демонструють олімпійські чемпіони з боксу, чемпіони світу та Європи на аматорському рівні.

Представниця Кам’янського Анастасія Черноколенко представляла вагову категорію у 66 кг, і за результатами змагань виборола третє місце – бронзу.

У підсумку, жіноча і чоловіча збірні України з боксу на цих змаганнях вибороли другі місця в загальному медальному заліку. Наші спортсмени везуть додому 21 нагороду: 8 золотих, 5 срібних і 8 бронзових медалей. Жіноча команда виборола 10 медалей, а чоловіча – 11.

Минулого року українська команда посіла друге загальнокомандне місце, загалом виборовши 17 нагород.