Кам’янчани стали чемпіонами України з пара-армрестлінгу

На чемпіонаті України з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушенням зору чудово виступили наши земляки.

пара-лифтері (8)

Двом кам’янчанам вдалося стати переможцями.
Про це повідомляє «Собітие»

Призер чемпіонатів світу та Європи з пара-армрестлінгу Дмитро Сорока (вагова категорія 100 кг) краще виступив у змаганнях на ліву руку. Йому вдалося підтвердити свій чемпіонський статус і стати першим. Мав подібний шанс Дмитро і в змаганнях праворуких борців. Наш спортсмен пробився до фіналу, але, на жаль, поступився, посівши друге місце.

пара-лифтері (7)
Євген Григір (в/к 80 кг) досить переміг у фіналі в змаганнях на ліву руку. Вдалим виявився виступ Григіра і в турнірі на праву руку, де у фіналі Євген переміг досить відомого спортсмена.
У підсумку Євгену двічі вдалося стати чемпіоном України. Це неймовірний успіх як для дебютанта.