Юні спортсмени з Дніпропетровщини узяли призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях з греко-римської боротьби

Наші спортсмени з греко-римської боротьби вибороли призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Студент І курсу фахового коледжу спорту Віктор Кізілов отримав срібну медаль у Чехії. Він змагався на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби у ваговій категорії 92 кг.

Також днями у Німеччині пройшов Кубок Бранденбурга. Друге місце у ньому посів учень 10 класу коледжу Валерій Джибу. Спортсмен боровся у ваговій категорії 110 кг.

І третє місце в Києві на Всеукраїнському турнірі памʼяті ЗТУ Л.Г. Гайріяна з боротьби греко-римської посів учень 11 класу обласного коледжу спорту Михайло Мостовий.

Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!