Юні хокеїсти з Дніпра вибороли «бронзу» на найбільшому в Європі турнірі для дітей Riga Hockey Cup Вдалий виступ дніпровських хокеїстів

Стас Руденко

В Латвії завершився найбільший в Європі хокейний турнір для дітей та юнацтва Riga Hockey Cup. Юні спортсмени з Дніпра здобули нагороду на цих змаганнях. Вони здобули «бронзу» серед 12 кращих команд з різних куточків Європи.

Вік спортсменів – 11-12 років. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію в Telegram голови ДніпроОВА Сергія Лисака.

«Це поважні змагання, які щороку проходять у Латвії. Рівень учасників такий, що навіть відбір пройти складно. Хлопцям усього по 11-12 років. Нехай їхній здобуток надихає на подальші перемоги! Вітаю з потужним виступом. Подяка тренеру, який виховав призерів, а також батькам чемпіонів», — написав Сергій Лисак.

Хокейний клуб Dnepr Хокейний клуб Dnepr З бронзовими медалями Riga Hockey Cup З бронзовими медалями Riga Hockey Cup

Раніше ми також писали, що СК “Дніпро-1” здолав харківський “Металіст 1925”. Окрім того, спортсменка з Дніпра перемогла на Чемпіонаті України зі скелелазіння. Раніше ми також рекордсменка з Дніпра розповіла про можливий бойкот змагань українськими атлетами.