Юна шашистка Віра Попруга стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи та гросмейстером

У місті Байлен з 28 по 29 жовтня проходили євротурніри зі швидких та блискавичних шашок серед чоловіків та жінок. Україну на них представляла кам’янчанка Віра Попруга (зараз виступає за дніпровську ДЮСШ №9). Вона стала бронзовою призеркою змагань зі швидким контролем часу.
popruga
У перший змагальний день у 9 партіях зі швидким контролем часу Віра Попруга здобула 5 перемог. Протягом турніру вона довгий час очолювала таблицю, потім йшла на другому місці, на фініші ж їй вдалося закріпитися на третій сходинці турнірної таблиці.
popruga-1
Це перша «бронза» Віри Попруги на міжнародних змаганнях для дорослих — в цьому році їй виповнилося 20. Але не зважаючи на юний вік вона вже майстер спорту України. А своїм виступом на цих змагання виконала норматив майстра спорту міжнародного класу. У шашках це звання має ще одну назву – гросмейстер України.
До речі, на Дніпропетровщині за всі часи лише шість спортсменів виборювали таке високе звання. Найближчим часом Віра Попруга стане сьомою в загальному переліку шашкістів регіону та четвертою серед жінок з Дніпропетровської області.