Яким бачать Дніпро його мешканці: топ фото з Instagram

Яким бачать Дніпро його мешканці: топ фото з Instagram Заворожуючі фотографії

Фото: @lilia_dolgoli

Олексій Александров

Цікаво уявити, які фото публікувало б наше місто, якби воно мало свою сторінку у соціальних мережах? Ми знов забажали це перевірити і відшукати найкращі світлини у соціальній мережі Instagram.

Інформатор вирішив додати трохи позитиву, тож зібрав найцікавіші знімки Дніпра за тиждень. Пропонуємо і вам оцінити фотографії, які надихнули нас найбільше серед сотень розміщених. Приємного перегляду. Також завітайте і на нашу Instagram-сторінку.

Не варто забувати, що ми всі можемо працювати, робити фотографії та й просто жити завдяки українським Героям, які захищають країну від агресорів та стримують їх, у тому числі і на кордонах Дніпропетровської області. Бережіть себе, не ігноруйте сигнали тривоги, вірте у ЗСУ та всіма силами допомагайте військовим та волонтерам! Україна переможе!

Фото: @alex_photodp Фото: @alex_photodp Фото: @momentolista Фото: @momentolista Фото: @deniska_ua Фото: @deniska_ua Фото: @lilia_dolgoli Фото: @lilia_dolgoli Фото: @oksana_stash Фото: @oksana_stash Фото: @dp.informator.ua Фото: @dp.informator.ua Фото: @olga._.nikitina._ Фото: @olga._.nikitina._ Фото: @ira_gerasimenko Фото: @ira_gerasimenko Фото: @photographer_andrey_moroz Фото: @photographer_andrey_moroz

 

Джерело

Новости Днепра