Які б не були поранення — повернуться на фронт: історії бійців ЗСУ, які нині лікуються у Дніпрі

Які б не були поранення - повернуться на фронт: історії бійців ЗСУ, які нині лікуються у Дніпрі Переважний характер поранень — осколкові та мінно-вибухові травми

Антон Мачула

Щоденно наші Захисники нищать ворога. Вони дають відсіч “освободителям”, які вторглися на українську землю. Та окупанти, усвідомлюючи свою бездарність, використовують будь-які види зброї і постійно накривають позиції наших бійців з артилерії. 

Нерідко наші воїни отримують поранення, а часом — неодноразово. Утім, після лікування бійці повертаються на фронт аби продовжувати нищити ту нечисть, що прийшла до нас. Інформатору вдалося поспілкуватися із Захисниками, які нині оговтуються після травм у лікарнях Дніпра.

Так, 43-річний Олександр уже втретє опинився в медзакладі за час повномасштабної війни. Спершу отримав осколкове поранення від танкового снаряда, у жовтні — в стегно прилетіла шрапнель. Чоловік вилікувався, повернувся на фронт і в листопаді отримав осколок у теж саме стегно, трохи вище першої рани.

«Трохи більше як місяць тому було перше поранення. Тільки виписався, повернувся на передову і буквально за три дні боїв отримав чергове поранення»,- розповідає Олександр.

 

Чоловік із Кривого Рогу 10 років працював металургом, згодом — слюсарем із ремонту обладнання на місцевому ГЗК. Враховуючи, що він мав досвід служби в зоні АТО — був призваний до ЗСУ у перші ж дні війни. За його словами підрозділи чвк «вагнер» на Донеччині вдаються до хитрощів — аби надурити наших бійців найманці переодягаються у форму ЗСУ та навіть вчать українську мову.

«Форма — то ще Бог з ним, але вони вже розмовляють щирою українською. Розмовляють так, що коли йдеш, а вони кричать: ми свої! — і ми лише за паролями дізнаємося хто є хто»,- додав піхотинець.

Максимові пощастило — осколок, який влучив йому в спину, вочевидь, зрикошетив від чогось — бо залетів зверху під бронежилет і не проник глибоко. А товариш 22-річного Захисника сидів трохи вище і не вижив після вибуху російської міни. 

До медзакладів наших бійців доставляють із травмами різного ступеня важкості,- кажуть лікарі. Переважно у воїнів осколкові поранення та мінно-вибухові травми.

«Ми тут допомагаємо їм, а вони допомагають нам. Переважно усі бійці оптимістично налаштовані та повертаються до себе»,- зазначив лікар-хріруг Вадим.  

Огляд у лікаря Огляд у лікаря Ось такі шматки металу медики дістають з наших бійців Ось такі шматки металу медики дістають з наших бійців Осколок прилетів на кілька сантиметрів вище попередньої рани Осколок прилетів на кілька сантиметрів вище попередньої рани Після лікування воїни повернуться на передову Після лікування воїни повернуться на передову Малюнки від маленьких українців Малюнки від маленьких українців

Раніше ми писали, що бійці 93-ї бригади знищили ворожий боєкомплект. Також ми показували, як воїни з 25-ї бригади нищать російську техніку.

Фото, відео: Максим Якушев

Джерело

Новости Днепра