Яка ситуація з опаленням та водопостачанням у Дніпрі на ранок 3 лютого

Отопление

Імпорт електроенергії набирає обертів. Наявний на сьогодні обсяг розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення. Нашій області НЕК Укренерго виділила на 3 лютого наступні ліміти – вдень 1328 МВт, вночі 1262 МВт. Такі ліміти дозволяють застосувати графіки стабілізаційних відключень. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на пресслужбу міської ради Дніпра.

Дізнатися, коли за графіком у вас мають вимкнути світло, можна за посиланнями:  

—  якщо ви абонент ДТЕК –  https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns
—  якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html

Варто зазначити, що у Дніпрі вперше у цьому році уже 18 годин жоден з об’єктів критичної інфраструктури водо- та теплопостання не був відключений від живлення на тривалий час.

Станом на 06:00 у місті  працюють всі підвищувальні насосні станції і забезпечують стабільне постачання води в оселі городян.

Станом на 06:00 працюють всі об’єкти всіх трьох теплопостачальних підприємств міста: КП «Теплоенерго», КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують  ці теплопостачальні підприємства.

Лише у КП «Теплоенерго» напередодні ввечері фіксувалось короткочасне знеструмлення кількох котелень. Відключення живлення тривало всього 30 хвилин.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» за минулу добу відпрацювали 25 заявок містян щодо ліквідації  засмічень на мережах водовідведення та 19 звернень про пошкодження мереж водопостачання.
Серед ключових:

— просп. Слобожанський,  Д-1000 мм із колодязя;
— вул. Немировича-Данченка,  Д-800 мм із колодязя;
— вул. Словацького, Д-300 мм із землі.

Сьогодні аварійні бригади КП «Дніпроводоканал»  також  будуть працювати на ліквідації  засмічень на мережах водовідведення та виявлених пошкодженнях мереж водопостачання.

Зокрема, комунальники продовжать роботи з ліквідації аварії по вул. Яна Гуса, 36, тимчасово перекрито водопостачання  будинкам № 1 – 50.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:    

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12    
(096) 732-12-12     
(073) 732-12-12

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі працюють технічні рейси електротранспорту 3 лютого. 

Джерело

Новости Днепра