Як зустріти Новий рік з алкоголем без наслідків для здоров’я

Як зустріти Новий рік з алкоголем без наслідків для здоров’я Як зустріти Новий рік, щоб не боліла голова

Софія Скорик

Попри війну українці готуються зустрічати Новий рік. Оскільки в Україні діятиме комендантська година, всі збиратимуться вдома. Звісно, без алкоголю в цю ніч не обійтись. Адже запивати список бажань у новорічну ніч — святе. 

Проте варто уникнути надмірного споживання спиртних напоїв, аби зранку не боліла голова. Дієві поради написали журналісти Інформатор Україна, — пише Інформатор. 

Щоб добре себе почувати оберіть один напій та не змішуйте градуси. Не забувайте їсти. Адже закуска градус краде. Тому шукайте баланс та золоту середину, аби зранку не згадувати, що відбувалося. 

Окрім того, сплануйте відразу з ким, де та як ви святкуватимете Новий рік. Та не піддавайтесь будь-яким вмовлянням випити, якщо того не хочете. Взагалі пам’ятайте, що в будь-яких обставинах ви і тільки ви приймаєте рішення і несете відповідальність за себе. За те, куди сяде ваш зад і за те, чи взяти вам ще один коктейль. Навіть якщо вас дуже наполегливо вмовляють. 

Також в жодному разі не сідайте за кермо після чарки чи келиха вина. 

Якщо ж ви хочете зустріти Новий рік у свідомості — не пийте взагалі. 

Чого не варто робити, якщо у вас – похмілля 

  • Випити ще алкоголю, якщо у вас похмілля, — не працює. Не вживайте алкогольні напої щонайменше 48 годин після того, як багато випили;
  • Не їжте жирні страви. Віддайте перевагу легким стравам у невеликій кількості: кисломолочним продуктам або завареним вівсяним пластівцям;
  • Не пийте каву. Оскільки кофеїн може призвести до ще більшого зневоднення організму. Натомість обов’язково потрібно випити більше води — це допоможе вивести алкоголь та підтримати водний баланс;
  • У жодному разі не пропускайте прийоми їжі. Це може погіршити ваше самопочуття;
  • Відсипатися весь наступний день — погана ідея. Краще підвестися з ліжка та почати рухатися.

Нагадаємо, що подивитися мешканцям Дніпра перед Новим роком. Також читайте, що думають дніпряни, чи варто скасовувати комендантську годину у новорічну ніч. Писали ми й про те, що психологи із Дніпра розповіли, чи варто святкувати під час війни. 

Джерело

Новости Днепра