Як вибрати оптимальний обігрівач на зиму

Обогреватель

Експерти розповіли, як вибрати оптимальний обігрівач, який допоможе заощадити та не замерзнути взимку. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на 24 канал.

Обігрівачі-дуйчики

Найбільш доступний за ціною варіант. Він за допомогою вентилятора розпорошує тепле повітря по приміщенню. Пристрій компактний, швидко обігріває кімнату, але експерти вважають його небезпечним.

Тепловентилятор

Оптимальний варіант для прогрівання квартир, будинків та офісів. Ці прилади вважаються відносно недорогими та надійними. Найчастіше вони вміють автоматично вимикатися.

Конвекторний обігрівач

Електричний конвектор може замінити батарею. Прилади такого типу вішаються на стіну або поміщаються на коліщатка для зручного переміщення. До недоліків цих пристроїв відносять велике електроспоживання.

УФО

Інфрачервоні обігрівачі активно використовують у приміщеннях з відкритими терасами. Вони здатні обігрівати ділянку навколо себе, незалежно від температури навколишнього середовища.

Кондиціонер

Більшість кондиціонерів має функцію обігріву приміщення. Такі пристрої швидко гріють повітря, при цьому вони не висушують. Кондиціонери мають можливість вибору комфортної температури.

Піч, буржуйка

Альтернативним джерелом тепла може стати піч, камін чи буржуйка. У цьому разі замість електрики використовується вугілля чи дерево. Подібна конструкція може замінити не лише обігрівач, а й плиту для приготування їжі.

Раніше ми повідомляли, як безпечно зберігати продукти при тривалих відключеннях світла

Джерело

Новости Днепра