Як голова обласної Держміграційної служби пов’язаний із каналами незаконної втечі з країни: розслідування

Чегиль

СБУ щодня блокує канали незаконно втечі з України військовозобов’язаних. Куди дивиться Міграційна служба і як зростання шахрайства пов’язане із кадровими змінами у Дніпропетровській обласній службі, розбиралися журналісти «ДніпроTV», передає «Дніпро Оперативний».

Масштаби шахрайських міграцій військовозобов’язаних в Україні вражають. Щодня СБУ заарештовує групи осіб, які займаються подібним. За свої послуги шахраї беруть від 1,5 тис. доларів. Що найдивовижніше, є охочі незаконно виїхати навіть у росію.

У ЗМІ таке зростання шахрайства пов’язують із новим головою Міграційної служби Дніпропетровської області – Богданом Чегілем. Як виявилося, небезпідставно, минуле у Чегіля дуже цікаве.

Найцікавіше у біографії нового голови обласної Міграційної служби, період його роботи у Мелітопольській ДБР. Будучи заступником директора, Чегіль закрив справу «Мелітопольського олійноекстракційного заводу», який став героєм конвертаційної афери на 81 млн грн. Через те, що закриття справи було незаконним, Чегіля усунули від роботи у ДБР. З травня 2020 року по червень 2021 року чиновник через суд намагався скасувати накази про службове розслідування, але марно. У грудні 2021 року чоловік обійняв посаду голови Міграційної служби у Дніпропетровській області.

Варто зазначити, що крім скандальної біографії, у Чегіля чимало майна, яке, звісно, на нього не зареєстроване. Чи законно воно зароблено, журналісти запитали через запит у самого голови Міграційної служби Дніпропетровської області. Однак відповідати на такі запитання, як виявилося, не в його компетенції. Тепер представники ЗМІ чекають на відповідь з Києва.

Повний випуск програми:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, чому на «заправках Коломойського» у Дніпрі зник газ. 

Джерело

Новости Днепра