Як безпечно використовувати портативну газову плитку: важливі правила

Горелка

Експерти розповіли, як використовувати портативні газові плитки, щоб уникнути надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на Styler.

Купувати потрібно лише сертифіковану продукцію. Під час експлуатації слід виконувати всі рекомендації, наведені в інструкції. Важливо перевірити, чи є надійним газовий балон. Зробити це можна, використовуючи мильний розчин.
Використовувати пальник у приміщенні можна лише в тому випадку, якщо там забезпечена гарна вентиляція. Бажано використовувати балони на свіжому повітрі. У балонах застосовують різні види газу. Найпопулярніші: ізобутан та бутан.

При роботі таких плит утворюється чадний газ, який шкідливий для здоров’я людини. Тому кімната потребує регулярного провітрювання. При нестачі газу в балоні він починає слабко гріти посуд. Тому міняти його потрібно своєчасно.
У приміщенні із подібними газовими приладами заборонено спати.

Робочий пальник повинен перебувати під постійним наглядом. Заборонено тримати балони на сонці. Не слід допускати до таких приладів дітей. Якщо балон повністю заправити на вулиці у холодну пору року, при попаданні в тепле приміщення він може вибухнути.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі та області почалося відключення світла через масовану ракетну атаку.

Джерело

Новости Днепра