Їм потрібна твоя любов: у Дніпрі чотирилапі шукають родину

Їм потрібна твоя любов: у Дніпрі чотирилапі шукають родину Вони шукають дім

Олена Бурцева

Щосуботи ми збираємо для вас фото та інформацію про чотирилапих друзів, які потребують домівки та люблячих господарів. Вони шукають тих, які подарують їм тепло та дім. Наразі, про них піклуються волонтери. 

Котикам та песикам потрібна любов і вони будуть взаємні. Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину.

Лолочка

Собака Лолочка Собака Лолочка

Собака, 6 місяців. Маленькою її принесли до ветеринарної клініки аби вилікувати лапку, але забрати забули. Так вона опинилась у притулку. Дівчинка дуже активна та контактна. А ще розуміє людську мову. Телефонуйте — (095) 233-76-02 Ірина.

Лізонька

Собака, 8-9 місяців. Весела, життєрадісна та добра. Вона була домашня, але через хворобу власників від неї відмовились. Дуже активна, любить бігати та грати. Вага — 12 кілограмів, але більше рости не буде. Їсть сухий корм. Стерилізована, щеплена та має ветеринарний паспорт. Від паразитів оброблена. Телефонуйте: (093) 235-03-70 — Ольга. 

Мармелад

Кіт Мармелад Кіт Мармелад

Кіт шотландської породи. Добрий, товариський, грайливий хлопчик. Їсть безглютеновий сухий корм, схильний до алергії. Привчений до лотка з наповнювачем. Кастрований та оброблений від паразитів. Телефонуйте: (093) 235 -03-70 — Ольга.

Едуард

Чихуахуа Едуард Чихуахуа Едуард

Собака породи Чихуахуа, 7 місяців. Він милий та ніжний і шукає досвідчених батьків. Дуже любить бути у центр уваги, енергійний та ручний. У квартирі ходить в туалет на пелюшку. Одяг носить із задоволенням та дуже любить гуляти. Едуард кастрований, їсть сухий корм, прищеплений та має ветеринарний паспорт. Телефонуйте: (093) 235-03-70 — Ольга.

Окрошка 

Кішка Окрошка Кішка Окрошка

Кішка, до 3 років. Добра та спокійна. Перенесла лікування та реабілітацію після хімічного опіку. Спеціального догляду не потребує. Їй буде комфортно у спокійній родині без маленьких галасливих діточок. Їсть сухий корм, стерилізована, прищеплена та має ветеринарний паспорт. від паразитів оброблена. Телефонуйте: (093) 235-03-70 — Ольга. 

Нагадаємо, що Інформатор писав, що у Дніпрі волонтери рятують собаку, якому пошкодили сім’яники. Також повідомляли, що у Дніпрі потрібна допомога притулку, в якому живуть 92 тварини. Писали ми й про те, що у Дніпрі волонтери рятують маленького Альбертика, якому перебили задню лапку.

Джерело

Новости Днепра