Хто у Дніпрі допомагає чоловікам незаконно залишити країну

чегиль

У Дніпрі та області працюють схеми з незаконного вивезення чоловіків призовного віку за кордон. Цей бізнес не міг би процвітати без відома голови Міграційної служби Дніпропетровської області Богдана Чегіля. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на розслідування дніпровських журналістів.

Відомі навіть схеми та розцінки на такі послуги:

  • За зняття з військового обліку за рішенням медкомісії просять 1400 доларів. Також знадобляться фото паспорта, скріншот з Дії та ідентифікаційний код. Декілька днів – і вам напишуть будь-яку хворобу.
  • За п’ять тисяч доларів можуть зробити і опікуном над паралізованим інвалідом першої групи, у якого паралізовано половину тіла.
  • За 4 тисячі можете самі стати інвалідом.
  • За дві з половиною тисячі доларів протягом трьох днів оформлять запрошення на навчання у навчальному закладі заднім числом. І навіть видадуть студентський квиток, дані про стипендії на навчання та відстрочку від військкомату, а також дозвіл на виїзд із мокрими печатками.
  • Також охочих можуть відправити як волонтер за гуманітарною допомогою – це вже близько двох тисяч у.о. Через шість годин зареєструють у базі «Шлях» та оформлять дозвіл воїна на міжнародні перевезення у військовий стан.

Яким чином до цього може бути причетний голова Міграційної служби Дніпропетровської області, дивіться у розслідуванні:

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, як голова обласної Держміграційної служби пов’язаний із каналами незаконної втечі з країни.

Джерело

Новости Днепра