“Херсон — це Україна!”: “Укрпошта” випустить марку, присвячену місту-герою

“Херсон — це Україна!”: “Укрпошта” випустить марку, присвячену місту-герою “Укрпошта” випустить марку, присвячену місту-герою

Софія Скорик

Укрпошта випустить довгоочікувану та символічну марку “Херсон — це Україна”. Це перша почтова марка, яка присвячена місту-герою. Після неї однозначно з’являться й інші подібні марки. 

Тираж — 150 000 маркових аркушів або 900 000 поштових марок. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу “Укрпошти”.

На поштовій марці зображений символ Херсона та Херсонської області — скибка кавуна. Його насіння представлене у вигляді ракет, якими російські загарбники безжально обстрілювали Херсонську область. 

“На скибці кавуна художник зобразив сюжети, які супроводжували тимчасову окупацію міста: протести мирних городян, палаючі будівлі, тортури, які вчиняли російські солдати проти місцевого населення і особливо активістів”, — йдеться у повідомленні. 

Номінальна вартість марки U, що дорівнює вартості 12 грн за марку або 72 грн за аркуш з 6 марок. 

До марки також випускаємо конверт, де наш солдат вкладає скибочку кавунчика з Херсоном назад в Україну та листівка “Херсон – це Україна”, — поділився Ігор Смілянський, генеральний директор АТ “Укрпошта”. 

Передзамовлення можна зробити за посиланням.

Раніше ми писали, що “Укрпошта” випустила нову марку “Кримський міст на біс”. Також читайте, що «Укрпошта» випустила нові марки до Дня захисників та захисниць України. Писали ми й про те, що “Укрпошта” випустила нову марку з Кримським мостом.

Джерело

Новости Днепра