Гроші підуть на потреби ЗСУ: у Дніпрі організували благодійну екотолоку

Месяц экологии

У Дніпрі провели екотолоку, на якій молодь та екологи збирали та здавали вторсировину, щоб отримані гроші передати ЗСУ. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради.

До нашого департаменту звернулися молодіжні організації міста з такою благодійно-екологічною ініціативою. Тобто всі наші навчальні заклади поза школою до 22 листопада збиратимуть макулатуру, пет-пляшки та інші види вторсировини і далі передаватимуть її на переробку. Виручені кошти розподілять на волонтерські потреби, — розповіла заступник директора департаменту — начальниця управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ірина Козлова.

Вона наголосила, що багато молодих людей підтримали акцію і її результати будуть оголошені найближчим часом. Керівник проекту «Місяць екології» Анастасія Каюда наголосила, що екологічна тема завжди актуальна, оскільки за нею майбутнє. Організатори «Місяця екології» отримали гранти від програми «Доброго вечора, ми з України» та громадської організації «Молодіжна платформа».

Організатори протягом місяця проводили екологічні лекції з різними речниками, а закінчилася акція врученням призів найбільш активним учасникам.

Раніше ми повідомляли, що аварійні відключення світла у неділю не плануються — «Укренерго»

Джерело

Новости Днепра