Голодні і брудні: у Дніпрі патрульні забрали у горе-батьків шістьох дітей (фото)

Шестеро голодних дітей у жахливих житлових умовах виявили патрульні в одній із квартир в Індустріальному районі Дніпра та доправили їх до лікарні.

Про це повідомили у патрульній поліції Дніпропетровської області.

Вдень 14 листопада в поліцію надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що на вулиці в одній спідній білизні знаходиться дитина. Патрульні прибули на місце події, щоб з’ясувати, що сталося. Там вони виявили 10-річного хлопчика, якому небайдужі люди вже дали теплий одяг. До патрульних вийшов чоловік, який назвався вітчимом дитини. Хлопчик розповів поліцейським, що він вибіг із дому, бо вітчим душив його. Коли на місце прибула мати дитини, заявила, що у таких діях свого співмешканця вона не бачить нічого поганого, мовляв, це так званий процес виховання. Інспектори з’ясували, що у квартирі перебувають шість дітей віком від 1 до 13 років. Оглянувши умови їхнього проживання, поліцейські були вражені антисанітарією, відсутністю нормальної їжі та станом дітей.

Вони повідомили про виявлений факт ювенальної превенції та соціальну службу. Оцінивши ризики перебування неповнолітніх за таких умов, патрульні викликали швидку. Усіх шістьох забрали до лікарні, де їх оглянуть та нададуть допомогу. Щодо питання про притягнення до відповідальності батьків та подальшу долю дітей вирішуватимуть відповідальні за це служби.

0

8

Теги

Новости Днепра